Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat firması olarak seçkin hizmetlerimiz ile müşterilerimize memnuniyet garantisi sunarız. Firmamız günümüz teknolojisini düzenli bir şekilde takip etmektedir. Böylece her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Edinmiş olduğumuz bilgiler ve tecrübeler sayesinde üstün performanslar ortaya çıkarırız. Firmamız için oldukça önem teşkil eden konu güvenliktir. Bu kapsamda iş güvenliği ve müşterilerin firmamıza duyduğu güven de dâhildir.

İş güvenliğini en üst seviyeye çıkarıp gerekli görülen tüm önlemleri almaktayız. Müşterilerimizin güvenlerini ortaya çıkarmış olduğumuz çalışmalar ve referansımız ile sağlarız. Nakliyenin gerçekleştirildiği araçlarımızın kontrolleri ve muayeneleri düzenli şekilde yapılmaktadır. Seçkin hizmetlerimizden siz değerli müşterilerimiz de faydalanabilirsiniz.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firması Özeldir

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmasını özel yapan iş gücünü doğru şekilde kullanarak performansın arttırmasıdır. Firmamız taşıma öncesinde müşteriler ile bir takım görüşmeler düzenler. Bu görüşmelerin içerikleri; taşıma günü ve saatini ayarlamak, nakliyatın içerikleri ve ayrıntılarını aktarmak. Taşımayı gerçekleştirmeden önce programlar oluşturulur. Sistemli bir  şekilde çizilen projeler müşterilere aktarılırken değerli fikirleri dahil edilir. Bu nedenle öncelikli olarak bizimle iletişime geçiniz. Bunun yanı sıra sizlere sunmuş olduğumuz bir takım hizmetlerimiz mevcuttur. Bunları sıralayacak olursak;

  • Asansörlü taşıma sistemimiz
  • Expertiz uygulaması
  • Sigortalı ( kaskolu ) taşıma
  • Paketleme, kolileme, montelenme ve sökme işlemleri
  • Ekonomik fiyat listesi
  • Alanlarında profesyonelleşmiş olan ekipler
  • Hızlı ve güvenli taşımadır.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat firması olarak yukarıda saymış olduğumuz tüm hizmetleri sunarız. Bu hizmetleri kısa bir şekilde tanımlarsak; Asansörlü taşıma ile artık hız kazanılmaktadır. Bu sistem dar bina girişleri ve yüksek katlı binalarda vazgeçilmez durumdadır. Ustalarımız vinçli aracın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra özel halatlar ile eşyaları sabitleyerek taşımayı sağlarlar. Expertiz uygulaması ile eşya âdeti belgelenir ve taşıma km ölçülür ardından fiyat seçenekleri oluşturulur. Sigortalı ( kasko ) taşıma ile sizleri hiç bir mağduriyete maruz bırakmayız.

Elemanlarımız eşyalarınızı ebatlarına göre ayırır ve paketleme işlemi yapar. Sonrasında kolilere ayırarak düzenler. Bütçenizi aşmadan kaliteli, hızlı, güvenli taşımacılık adına garanti sunuyoruz. Bu hizmeti gelin birlikte deneyelim.