Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat firması sektörde kaliteli ve güvenilir taşıma sağlamaktadır. Firmamız için en öncelikli ilke güvendir. En değerli varlıkları eşyalarını emanet eden müşterilerimizin bizlere duymuş olduğu güven ile üstün hizmetler ortaya koyarız. Ayrıca bizler için iş güvenliği de oldukça önem arz eden bir durumdur. Bu nedenle gerekli olan tüm önlemleri alırız. Nakliyat adına yasal olarak bulunması gerekli olan K3 de dâhil olmak üzere tüm belgelere sahibiz. Firmamız çağa ayak uydurarak hızla gelişen teknolojiyi takip etmektedir. Bu nedenle yeniliklere açık olan firmamız bilgileri ve çalışmalarını bütünleştirerek ortaya profösyönel işler çıkarmaktadır. Tecrübe artı bilgi birikimleri eşittir üstün performans.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmasının Sunduğu Hizmetler

Üsküdar evden eve nakliyat firması ayrıcalıklı hizmetleri ile piyasada oldukça dikkat çekmektedir. Firmamız taşıma öncesinde sizler ile bir toplantı düzenleyecektir. Bu toplantının içeriğinde tasıma öncesi tarihin ve saatin ayarlanması konuşulur. Ayrıca firmamız nakliye öncesinde ekipler ile sistemli çalışmalar ve projeler oluşturur. İşlerin daha düzgün ilerlemesi adına çıkarılan bu programlara sizlerin de fikirlerini dâhil edebilmek adına bu toplantı şarttır. Firmamızın sunmuş olduğu çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz iletişime geçiniz. Sizlere genel çalışmalarımızı sıralamak gerekirse;

  • Expertiz işlemi
  • Sigortalı taşıma
  • Asansörlü taşıma
  • Paketleme, kolileme
  • Söküm ve montelenme
  • Uygun fiyat listesi
  • Hızlı ve güvenli taşıma
  • Profösyönel ekipler

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak sıraladığımız tüm çalışmaları hizmetinize sunarız. Sıraladığımız hizmetlerin açılımı şu şekildedir; expertiz işlemi ile eşyalarınızın sayısı belirlenir ve not edilir. Ayrıca taşıma mesafesi ölçülür ve fiyatlandırma yapılır. Sigortalı taşıma ile eşyalarınız herhangi bir kazaya karşı koruma altına alınır mağdur edilmezsiniz. Asansörlü taşıma eskiden dar bina ve yüksek katlarda kullanılırken günümüzde ses kirliliği oluşturmamak ve hızlı taşıma sağlamak için kullanılır. Bu sistemi uygulayan elemanlarımız vinç kurulumunu dikkatli bir şekilde gerçekleştirip özel halatlar ile eşyalarınızı sabitler. Eşyalarınızın ebatlarına göre paketleme yapılır işlemin ardından kolileme sağlanır.  Ustalarımız dolap tarzında ki eşyaları en uygun şekilde monteler ve söker.