Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Kurulduğumuz yıldan itibaren siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti Tuzla Evden Eve Nakliyat firması vermektedir. Nakliyat başarıları sayesinde şirket hızla büyümüş ve bünyesine birçok nakliyat aracı eklemiştir. Yoğun talepler için bir günde birden fazla nakliyat yapan firmamız memnuniyet geri dönüşleriyle ekiplerin ne kadar sağlam çalıştıklarını kanıtlamışlardır. Evden eve nakliyatlar en güvenli ve sorunsuz olan nakliyattır ev sahibi eşliğinde gerçekleştiği için sonradan oluşabilecek hiçbir sorun yaşanmaz. Firmamızla anlaşıldığında mesafeye göre sözleşme yapılır, aynı semt ya da ilçede ise sözleşme tercih edilmez. Uzman çalışma kadromuz eve geldiğinde küçük eşyalar paketlenip kutulanacaksa iki görevli personel mutfakta çalışır. 

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat mobilya ustaları mobilyaları parça haline getirip paketleme yapar. Mobilyalar paketlenirken sivri uçlarına koruyucu takılıp öyle paketlenir. Bu sayede hem mobilyalar zarar görmez hem de taşınma sırasında değdiği yerler. Nakliyat asansörü sayesinde hızla araca indirilen ve personeller eşliğinde düzenli şekilde yüklenen eşyalar, yüklenme sırasına göre yeni adreste kurulumu yapılır.

İstenilen nakliyat türü gerçekleştirmek,
Şehirlerarası nakliyat yapma,
Araç ve personel sigortası
Personel can güvenliği
Paketlemenin sağlam ve korunaklı yapılması
Nakliyat asansörünün kullanılması
Profesyonel personelin olması
Nakliyat ek ücret çıkartmamak

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yorucu ve stresli olan taşınma sürecini Tuzla evden eve nakliyat olarak sıfıra indirmekteyiz. Evdeki bütün paketleme işlemlerini gerçekleştirebilen firma çalışanlarımız eşyaların zarar görmemesi için Kraft, şişme naylon, beyaz sünger kullanmaktadır. Mobilyalar için her nakliyata özel temizlenen battaniye ve lastikli çarşaflar kullanılmaktadır. Küçük önceden olan tamiratları ustalarımız teklif edilmeden yapmakta ve ek ücret talep edilmez. Firmamızla nakliyatları gerçekleştirmek ve çalışma stilimize şahit olup tuzla nakliyat firmamızın internet sayfasına memnuniyet sonrası yorum yaparsanız. Birçok kişi iyi nakliyattan faydalanmış olur ve hiç kimse stresli olarak bu kısa süren nakliyatı eziyete çevirmeden tamamlanmış olur. En kolay nakliyatı iyi ve zamandan tasarruf ederek almak için firmamızla iletişime geçmemiz ve ücreti nakliyat sonunda ödeme seçeneğiyle güven sağlamaktadır.