Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri evden eve nakliyat firması sektörde kendi alanında marka haline gelmiş bulunmaktadır. Firmamız iş güvenliğine bir hayli özen gösterir. Bunun için gerekli olan tüm önlemleri almaktayız. Nakliyenin gerçekleştirildiği araçlarımızın düzenli olarak muayeneleri yapılmaktadır. Ayrıca doğru işgücü ve doğru planlamalar sayesinde eksiksiz ve mükemmel hizmetler sunmaktayız. Firmamız günümüz teknolojisini takip etmektedir. Böylece yeniliklere açık kalarak bilgilerimiz ve iş gücümüzün ortaklığı ile eşsiz çalışmalar ortaya koyarız. Nakliyat sektöründe bulunması gerekli ve yasal olan K3 de dâhil olmak üzere tüm yetki belgelerimiz bulunmaktadır hızlı güvenli ve kaliteli bir nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Silivri Evden Eve Nakliyat Firması Seçkindir

Silivri evden eve nakliyat firması kaliteli, güvenli ve hızlı taşınmayı sağlamaktadır. Firmamız taşıma öncesinde müşteriler ile gerçekleştirdiği toplantıda taşınma günü ve saatini belirlemektedir. Firmamızın nakliye öncesinde planlama ve program oluşturma ile düzenlemiş olduğu listeler mevcuttur. Bu listelere siz değerli müşterilerimizin de fikirlerini dâhil etmekteyiz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmektir. Bu sayede taşınma öncesinde gerekli olan tüm ayrıntıları sizlere aktarmış oluruz. Firmamızın sizlere sunduğu birçok özel hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetleri maddeler halinde sıralayacak olursak

Asansörlü taşıma hizmetimiz
Sigortalı taşıma
Expertiz uygulama
Profesyonel ekiplerle uygun montelenme ve söküm işlemleri
Uygun paketleme ve kolileme seçenekleri olarak sıralayabiliriz.

Silivri Evden Eve Nakliyat, Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Silivri evden eve nakliyat firması yukarıda sıralanmış olduğu bütün hizmetleri uygular. Bu hizmetleri kısaca tanımlayacak olursak;  asansörlü taşıma ile doğru iş gücü ve hız kazanmaktayız. Apartman alanları, girişleri dar olan ya da yüksek katlı binalarda oturan müşterilerimize ayrıcalıklı olarak bu hizmeti sunarız. Elemanlarımız asansörlü taşımacılık uygularken gerekli olan tüm önlemleri almaktadırlar. Vinçli cihazın kurulumu dikkatlice yapıldıktan sonra eşyalarınız özel halatlar ile uygunca sabitlenir. Olası kazaların tüm tedbirleri alınmıştır. Sigortalı taşıma sayesinde siz değerli müşterilerimize güvence altına almaktayız. Exspertiz uygulamamız ile eşya adetlerinizi belirleyerek taşınma mesafesini de ölçerek sizlere en uygun fiyat listesi oluştururuz. İşlerinde tecrübe sahibi olan ustalarımız büyük eşyalarınıza uygun bir şekilde sökme veya montelenme işlemlerini uygulamaktadırlar.