Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Ev sahipleri eşyalarının taşınması sırasında özellikle şehiriçi nakliyat yapılacaksa nakliyat firması seçiminde oldukça özensiz davranabiliyor. Ev taşıma ev sahipleri için yorucu bir iş olduğu için nakliyat firması seçiminde araştırma yapmadan uygun fiyat ile taşımacılık hizmeti veren, kendilerine en yakın firmayı seçebiliyor. Buda bazen ev sahipleri için ev taşıma işinin büyük bir hüsranla sonuçlanmasına neden olabiliyor.

Şehiriçi Nakliyat

Evinizi taşırken siz eşyaları büyük bir özen ve dikkatle sarıp sarmalayıp kolilere yerleştiriyorsunuz. Seçtiğiniz şehiriçi nakliyat firması çalışanları ise; taşıma sırasında, eşyaların araca yüklenmesi ve araçtan indirilmesi sırasında eşyalarınıza gereken önemi göstermeyip onlara zarar gelmesine neden olabiliyor. Yüklü miktarda para verip aldığınız eşyalarınız nakliyat firmasının bilgisiz personeli nedeniyle kullanılmaz hale gelebiliyor.

Evinizi taşırken şehir içinde kısa mesafede dahi olsun eşyalarınızı taşıyacak olan nakliyat firmasını iyi bir şekilde araştırmalısınız. Araştırma yapmak için yeterince zamanınız yoksa firmamızın internet sitesine göz atıp bizler hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Şehir içi nakliyat hizmetinde doğru tercih

Nakliyat firması olarak sizlere şehiriçi nakliyat hizmetini sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutup uygun fiyatlar ile taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Şehir içinde eşya taşımaya uygun olan aracımızı seçerken, öncelikle evinize gelen ekspertiz personelimiz eşyaların miktarına göre araç filomuz içerisinde en uygun aracı belirlemekte.

Eşyaların taşınması sırasın şehir içinde de olsa eşyalar zarar görebilir. Bu nedenle firmamız eşyalara sigorta yaparak oluşabilecek zararın ödenmesini de sizlere temin etmektedir.

Firmamız;

  • Alanında uzaman taşıma personeli ile sizlere hizmet etmektedir.
  • Zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket edip, kısa sürede gün içerisinde eşyalarınızı yeni evinize taşıyıp gün sonunda kullanıma hazır hale getirmektedir. 
  • Asansörlü taşımacılık yapılarak eşyaların kısa sürede zararsız bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.
  • Eşya taşınması öncesinde ambalajlama ve paketlemenin doğru bir şekilde yapılması için ekspertiz personelimiz sizlere hizmet vermektedir.
  • Eviniz taşımak istediğinizde firma çalışanlarımızı arayarak şehir içi nakliyat hizmeti hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizlere hizmet verirken güvenli taşımacılığı her daim ön planda tutmaktayız. Bu anlamda da araç filomuzda bulunan araçların özelliklerinden başlayıp, taşımacılık alanında kullandığımız asansör ve diğer paketleme, ambalajlama gibi yardımcı malzemelerinde doğru seçimine önem vermekteyiz. Taşımacılık sektöründe şehir içi nakliyat firmaları arasında en iyisi olmak için kaliteli ve alanında uzman olan personelimiz ile sizlere dilediğiniz zaman hizmet vermeyi amaçlamaktayız.