Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma günümüzde nakliye hizmetine olan talebin bir diğer kolunu oluşturmakla birlikte özellikle öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen ve genellikle sadece bir kısım eşyanın taşınmasını konu olan bir faaliyeti tanımlamaktadır. Bu doğrultuda firmamız tarafından hemen hemen her yere bu hizmet, en kalite ve en hızlı şekilde sunulmaktadır. Öğrenciler ya da taşınmak isteyen aileler bu hizmet çerçevesinde genellikle:

  • Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, fırın gibi beyaz eşya ve benzeri,
  • Koltuk takımı, çekyat, berjer gibi ağır mobilyalar,
  • Bilgisayar ve benzer değerli elektroniklerin taşınmasını isteyebilmekte olup bu eşya taşıma kapsamında eşyaların tümünün değil sadece belirtilen birkaç eşyanın taşınması yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetinden bahsedildiği gibi genellikle çok fazla eşyası olmayan ya da sadece birkaç eşyanın taşınmasına ihtiyaç olan bireylerin sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Bu hizmetin tercih edilmesindeki bir diğer neden ise normal evden eve nakliyat hizmetine göre hizmet bedelinin, ücretin biraz daha az olmasıdır. Bu sebeple de bireylerin taşıyabildikleri kadarını kendilerini taşıyamadıkları kısım için ise kısmi nakliye hizmetinden yararlandıkları sıklıkla görülmektedir. Firmamız da geniş hizmet ağı çerçevesinde bu hizmeti talep eden tüm müşterilerine sunmaktadır.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Faaliyetleri Neleri Kapsar?

İstanbul parça eşya taşıma tanım olarak nakliye firmalarınca sunulan bir hizmet türünü ifade etmekte olup bireylerin evden eve nakliyat tercihlerinin kısmen yerine getirilmesine ilişkindir. Yani taşınacak olan eşyaların az ya da sadece belirli bir kısım eşyayı kapsaması doğrultusunda parça eşya taşımacılığı konusuna girmektedir. Parça eşya taşımacılığını talep eden müşterilerin isteği doğrultusunda bu süreç:İlk olarak parça eşya taşımaya konu olan malların incelenmesi ile başlamaktadır. Ayrıca bu hizmet genelinde sadece birtakım eşyaların taşıması yapılmakta olup eşyalar nakliye firmasına belirtilerek, taşınacak olanlara göre araç ayarlanmaktadır. Müşteriler daha sonra nakliye firması ile görüşme sağlayarak taşınılacak olan adres hakkında da ayrı bir bilgilendirme yapılmaktadır. Nakliye firması çalışanları tarafından müşterinin isteğine bağlı olarak bu bir kısım eşyaya yönelik paketleme hizmeti de sunarak, araca yapılan yükleme ile birlikte nakliye gerçekleştirilir. Yine müşteri talebi doğrultusunda montaj ve yerleştirme hizmeti de ek ücret karşılığı verilebilmektedir.