Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

Size geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni yerleşim yerine en dikkatli güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı öneriyoruz. Mesafeler bizim için önemsizdir. Evden eve , şehirden şehire Uzman kadrolarımızla en temiz malzemelerimizle ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile 24 saat Siz Sayın Müşteri Adaylarına Hizmet Etmekten Onur Duyarız... Şirketimiz tarafından taşınan eşyaların tamamı nakliye başlamadan sigorta yaptırılır. Eşyalarınız eğitimli elemanlarımız tarafından köpüklü naylonlara sarılıp hiç bir hasar görmeyecek şekilde sevkedilir. Mobilya türü eşyalarınız özenle söküldükten sonra ikinci adrese aynı özen ve dikkatle monte edilir. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuzda eşyalarınızın geçici olarak muhafaza edilebilmesi için depolarımız mevcuttur.

  - Evden Eve Nakliyat Depolama
  - Şehir İçi Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
  - Evden Eve Nakliyat Paketleme
  - Ekonomik ve Ucuz Nakliyat

  Size bir TELEFON kadar yakınız...
  - Tel : 0216 305 94 70
  - Tel : 0212 201 22 82
  - Gsm : 0533 574 78 48
  - Gsm : 0532 574 53 95

İhtiyaç duyduğunuzda eşyalarınızın geçici olarak muhafaza edilebilmesi için depolarımız mevcuttur. Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve her tür su sel deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Kamyona veya kamyonete yükleme yapılacak eşya ambalajlama yapılmadan konulmaz.Havaleli eşyalar eşya taşıma battaniyesine sarılır,kırılacak eşyalar ise balonlu ambalaj malzemesine sarılır.Üzerine kırılır etiketi vurularak kırılacak eşya olduğu belirtilir.Araçlarımız özel aralıklı sıralı ip sistemi içerisinde olup , eşyaların aralarından ip çekilerek aracın hareket halinde iken eşyalar birbiri üzerine binmez. Araçlarımız elbise dolaplıdır.Özel giysileriniz bu gar dolap kısmında muhafaza edilir. Firma yetkilimiz müşteri ile anlaştığı süreçte sözleşme yapılır , firmamız ve yetkili müşteri arasında sözleşme imzalanır.Taşınma gününden bir gün önce isteğe bağlı olarak eşyalarınız paketleme işlemi yapılır.Evden eve nakliyat yapılacağı gün evde sadece 1 yetkili kişi olması taşınmanın yapılabilmesi için uygundur.


Nakliyat hizmetlerinde kaliteyi Ekşioğlu Nakliyat ile yakalayın. Nakliyat sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız yenilikçi, müşteri odaklı çalışma presipleri, değişmeyen kalite anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Evden eve nakliyat hizmetlerinde hassas, hızlı, çözümcül yaklaşımları ile referanslarına her an yeni birini ekleyen firmamız hiz müşterileri için ideal ödeme kolaylığıda sağlıyor. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Ekşioğlu Nakliyat İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Copyright © 2014 Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat
Ekşioğlu Nakliyat İstanbul evden eve nakliyat nakliye depolama ev nakliyesi taşıma parça eşya şehiriçi şehirlerarası taşımacılık hizmetleri