Çalışma Saatleri 09:00 - 18:00
24/saat Tel 0216 305 94 70 - 0533 574 78 48 - 0532 574 53 95 -
E-mail info@eksioglunakliyat.com

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat
Günümüzde eşya almak zor olsa da başka bir yerden başka bir yere taşınırken eşyalarınız zarar görebilir. Kırılabilir, hasar oluşabilir fakat firmamız müşterilerimizin eşyalarını maddi bir kaybı oluşmadan yıllarca uğraşmış ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmış ve çalışmaya da devam ediyor.

Eşya Toplama Hizmeti

Firmamız tarafından yapılan eşya toplama hizmetini çoğu müşterilerimiz kendileri yapıyor fakat firmamız bu işlemlerin hepsini ekibimizce yapmaktadır. Eğer müşterilerimiz eşyaların toplanması istiyorsa öncelikle firmamıza bunu belirtmelidir ki çalışanlarımız taşınma günü geldiğinde gerekli araç gereçleri olması gerekecektir.

Verdiğimiz Nakliye Hizmeti

Verdiğimiz hizmet sadece ev taşımayla sınırlı değil şehiriçi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve ambalajlama depolama vb. hizmetlerde vermekteyiz.

Paketleme

Paketleme işlemimizi eşyalarınızın ebadına göre ambalajlanıyor. Eşyalarınız hasar veya aşınma olmaması için özenle ve itinalı bir şekilde eşyalarınızın paketleme gerçekleştiriyoruz ve hiçbir zarar oluşmadan eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Nakliye de Kullandığımız Araçlar

Nakliye öncesinde belirtiğiniz eşyaların miktarı ve ebadına göre araç boyutu belirlenir. Banka taşımacılığında ise evden eve nakliye de kullandığımız araçlar arasında fark oluyor ve villa gibi lüks yerlerde de taşıma için ayrı bir araçta belirleniyor.

Erenköy Depolama Hizmeti

Belli bir süre zarfı içerisinde eşyalarınızı geniş depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz fakat öncelikle evinizdeki eşyalarınızı paketleyip sonra depomuza götürüyoruz ve dikkatli bir şekilde yerleştiriyoruz. Eşyalarınızın hasar görme riskine karşı eşyalarınızın sigortası da yapılmaktadır.