Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Depolama

Öncelikle; talebiniz doğrultusunda, tarafınıza şirketimiz tarafından yetkili bir eleman gönderilerek, sizinle birlikte depolanmasını istediğiniz eşya, malzeme, ürün/ürünlerinizin yerinde tespiti yapılır. Tespitimiz sonrasında, depolanacak ürün/ürünleriniz, açık yada paletli depolama sistemi ile depolanır. Görevlileri tarafından alınan ürün/ürünleriniz, özenli ve güvenilir bir şekilde depomuza yerleştirilir. Ürün/ürünleriniz sizden teslim alındığı andan, tekrar size teslim edilinceye kadar ki surede Sigorta güvencesi altında ana depomuzda güvenli bir şekilde saklanır.

depolama depolama depolama
Ekşioğlu Nakliyat olarak eşyalarınızı güvenli ve temiz bir şekilde depolanmasını sağlamak amacıyla özel olarak tahsis edilmiş geniş ve depolama hizmeti için tasarlanmış depolarımızda eşyalarınızı depolama hizmeti sunuyoruz Eşya depolama hizmetine başlamadan önce konusunda tecrübeli ekspertizlerimiz eşyalarınızı yerinde tespit yaparak depolama için en uygun ortamı hazırlamamıza yardımcı olmaktadırlar. Bu ekspertizlerimiz tamamen ücretsizdir. Eşya depolarımızda saklanan eşyalarınız kendi nakliyat araçlarımız ile yerinden alınarak depolarımıza getirilmektedir.Eşyalarınız ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır.
depolama depolama depolama
CCTV kamera sistemi ile kayıt yapılan depomuzda ister size özel taşınabilir kilitli depo sistemi ile, isterseniz acık yada paletli depolama sistemi ile gönül rahatlığıyla Sigorta güvencesi ile depolayabilirsiniz. Eşya depolarımızın içerisinde rutubet oluşturacak su boruları gibi etken maddeler yoktur. Özel olarak havalandırma sistemi mevcuttur. Ayrıca özel olarak tasarlanmış eşya depolarımız mevcuttur. Kurum, Fabrika ve Mağaza eşyalarınız depolanmaktayız. Geniş araç filomuz ve tecrübeli elemanlarımız ile sizlere yıların vermiş olduğu tecrübe ile depolama hizmeti vermekteyiz.
Copyright © 2014 Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat
evden eve nakliyat depolama - depolama - nakliyat depolama - eşye depolama - ev eşyası depolama