Çalışma Saatleri 09:00 - 18:00
24/saat Tel 0216 305 94 70 - 0533 574 78 48 - 0532 574 53 95 -
E-mail info@eksioglunakliyat.com

Depolama

Ekşioğlu Nakliyat Türkiye’de geniş depolama alanlarına sahip firmadır. Depolama alanlarımız hijyenikli ve üst düzey güvenliğe sahiptir. Sizde firmamızın sunmuş olduğu hizmet faydalanabilir ve istediğiniz zaman zarfına kadar eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Makro depolama alanlarımız ve antrepo alanlarımız bulunmaktadır ve depolama alanlarımız 7/24 kameralar ile izlenmekte ve güvenlik görevlileri tarafından izlenmektedir.

esya-depolama

İstanbul bölgesinde hizmet veren Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat 25 yıllık tecrübesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmuştur ve yaptığı bütün hizmetleri yasal çerçeve içerisinde gerçekleştiren firmamız geniş araç filosuyla kendisini Türkiye’de duyurmuştur ve öncü bir firma olmuştur. Müşterilerimize ilkeli ve kaliteli çalışma prensibi ile memnun ediyoruz. Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat 1993’te kurulmuş ve kurulduğunu günden beri en iyi firma olmayı hedeflemiştir. Müşterilerine yüksek kalite standartlarına uygun hizmet veren firmamız Evden Eve, Ofis Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Askılı Tekstil Taşımacılığı gibi alanlarda müşterilerine hizmet sunmuştur.Firmamız siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz çalışıyoruz.